اسباب کشی منزل دراصفهان | باربری زنده رود

اسباب کشی منزل دراصفهان  |  اسباب کشی منزل در اصفهان  | باربری زنده رود  |  sfahanbar

عنوان: حمل مبلمان
نویسنده: امید کارگر
دپارتمان: اوج شید
تعداد کلمات: 897
زمان مطالعه: 8 دقیقه

فهرست اصلی:

صندلی ها را به شکل “L” بچرخانید و حرکت دهید

حمل اثاثیه بلند با استفاده از تکنیک بالا به پایین

نکات جالب و بسیار مفید در زمینه اسباب کشی منزل دراصفهان

هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان مبل ها را در انتها نگه دارید

هنگام اسباب کشی منزل دراصفهان یک زنجیر تشک ایجاد کنید

روی تجهیزات مناسب در اسباب کشی منزل در اصفهان سرمایه گذاری کنید

فهرست تصاویر:

شکل 1اسباب کشی منزل دراصفهان

شکل 2  اسباب کشی منزل در اصفهان

در زمینه اسباب کشی کردن باید برای هر کدام از قسمت های منزل به فکر باشیم.و نکات مربوط به حمل وسایل را بدانیم. شرکت باربری زنده رود برای شما علاوه بر مقالات مربوط به اسباب کشی منزل در اصفهان به شما وسایلی که برای اسباب کشی کردن نیاتر دارین هم در قسمت فروشگاه سایت قرار داده است. ما در این مقاله چند نکته پیرامون حمل وسایل چوبی مانند مبلمان را اموزش میدهیم.

صندلی ها را به شکل “L” بچرخانید و حرکت دهید

حرکت یک صندلی معمولی ممکن است چندان آسان نباشد. شما باید کاری را انجام دهید که متخصصان اسباب کشی منزل دراصفهان انجام می دهند . صندلی های بزرگتر را در گوشه ها آویزان کنید تا حرکت آنها راحت تر شود. به سادگی صندلی را به طرف دیگر بچرخانید و یک L شکل دهید و ابتدا پشت خود را از درب عبور دهید.اسباب کشی منزل دراصفهان صندلی را دور درب بپیچید (آویزان کنید) تا بتواند از آن عبور کند.

حمل اثاثیه بلند با استفاده از تکنیک بالا به پایین

جابجایی یک قفسه یا کمد بزرگ می تواند مشکل باشد. برای جلوگیری از صدمه به کمر ، از شریک خود کمک بخواهید. آنها را با زاویه به عقب متمایل کنید و قسمت بالایی را بپوشید در حالی که طرف پایینی را می پوشد.اسباب کشی منزل دراصفهان را انجام دهید.

این کار وزن قطعه را متمرکز کرده و از کنترل خارج شدن آن و آسیب رساندن به شما جلوگیری می کند. این به شما امکان می دهد دستگاه را از پله ها پایین بیاورید ، زیرا زاویه حمل آن با شیب پله ها مطابقت دارد.

تسمه های بلند کننده و مسافرتی اثاثیه سنگین را بلند کرده و جابجا می کنند بدون اینکه به کمرتان صدمه ای وارد شود. آنها بدن شما را مجبور می کنند که به گروه های عضلانی بزرگ شما تکیه کند.اسباب کشی منزل دراصفهان علاوه بر این ، آنها دست شما را آزاد می کنند و به شما امکان می دهند اجسام بزرگتر را مانور دهید. با این حال ، هنگام استفاده از نردبان استفاده از آنها دشوار است زیرا وزن موتور را به سمت پایین منتقل می کنند.

نکات جالب و بسیار مفید در زمینه اسباب کشی منزل دراصفهان

می توانید اسلایدر مبل را در اشکال و اندازه های مختلف خریداری کنید. همچنین می توانید از فرش های قدیمی ، روتختی ، درب ظرف پلاستیکی ، حوله و غیره لغزنده های خود را بسازید. هنگام کشیدن اثاثیه سنگین می توانید از آنها برای خراشیدن کف استفاده کنید.باربری زنده رود

اسباب کشی منزل دراصفهان | باربری زنده رود

شکل 1اسباب کشی منزل دراصفهان

هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان مبل ها را در انتها نگه دارید

هنگام جابجایی مبل از در ورودی یا راهرو ، حمل آن به صورت افقی غیرممکن است. ساده ترین راه برای جابجایی آن این است که مبل را در انتهای آن در راهرو بگذارید و سپس آن را از در بیرون بکشید.اسباب کشی منزل دراصفهان اگر کابینت بلندتر از دهانه است ، اطمینان حاصل کنید که قسمت بالایی آن به سمت عقب باشد تا فاصله ای چند اینچی ایجاد شود.

مبلمان را روی پتو و پلاستیک بپیچید.مانندشکل 2  اسباب کشی منزل در اصفهان

اگر می خواهید از خانه و مبلمان خود محافظت کنید ، از پتو استفاده کنید. می توانید ارزان قیمت ها را به صورت آنلاین خریداری کنید یا با چند دلار در فروشگاه محلی خود اجاره کنید. برای جلوگیری از آسیب رساندن به لبه های شکننده و پایان ، سعی کنید آنها را کاملاً در کاورهای شل بپیچید و از فیلم کششی برای محکم نگه داشتن پوشش استفاده کنید. sfahanbar

اسباب کشی منزل در اصفهان | باربری زنده رود

شکل 2  اسباب کشی منزل در اصفهان

 هنگام اسباب کشی منزل دراصفهان یک زنجیر تشک ایجاد کنید

حمل یک تشک نرم و سنگین دشوار است. اگرچه اکثر آنها دارای دسته هستند ، اما برای حمل طراحی نشده اند. آنها برای قرار دادن تشک استفاده می شوند ، به این معنی که آنها بسیار محکم نیستند. برای سهولت در حمل و نقل تشک ، میتوانید از یک تسمه ساده استفاده کنید که آزادی و کنترل بیشتری به شما می دهد. برای گرفتن راحت تر ، آن را از طریق دسته ها بچرخانید و طناب را به یک لوله PVC ببندید. تشک را برعکس کنید تا مطمئن شوید مهار پایین آمده است و حرکت آن را شروع کنید.مانند شکل 1اسباب کشی منزل دراصفهان

روی تجهیزات مناسب در اسباب کشی منزل در اصفهان سرمایه گذاری کنید

سرمایه گذاری روی تجهیزات مناسب کار شما را دو برابر آسان می کند. اینها برخی از ابزارهای ضروری برای جابجایی مبلمان بزرگ یا سنگین هستند.

تسمه های متحرک :تسمه های متحرک به شما وزن بیشتری هنگام بلند کردن اجسام سنگین می دهند.اسباب کشی منزل در اصفهان آنها همچنین هنگام بلند کردن مبلمان بزرگ ، فشار روی پاها و پشت را کاهش می دهند.

فیلم پلاستیکی : روکش پلاستیکی به شما این امکان را می دهد که روکش مبلمان ، درها ، کشوها ، طناب ها و غیره را محکم کرده و پارچه مبلمان را از لکه یا خاک محافظت کنید. اسباب کشی منزل در اصفهان فیلم کششی شفاف هیچ گونه آسیب و اثری روی مبلمان شما نخواهد گذاشت.

بسته بندی حباب دار: روکش حبابی یک ماده پلاستیکی شفاف است که برای بسته بندی وسایل شکننده استفاده می شود. این شامل نیمکره های پر از هوا (حباب) بیرون زده است که هنگام جابجایی یا حمل اقلام شکننده را از بین می برد. sfahanbar

روش ال شکل برای جابجایی مبل چگونه است؟

صندلی های بزرگتر را در گوشه ها آویزان کنید تا حرکت آنها راحت تر شود. به سادگی صندلی را به طرف دیگر بچرخانید و یک L شکل دهید

بهترین راه حمل کمد ها چیست؟

جابجایی یک قفسه یا کمد بزرگ می تواند مشکل باشد. برای جلوگیری از صدمه به کمر ، از شریک خود کمک بخواهید.

وسایل خیلی سنگین را چگونه حمل کنیم؟

هنگام جابجایی مبل از در ورودی یا راهرو ، حمل آن به صورت افقی غیرممکن است. ساده ترین راه برای جابجایی آن این است که مبل را در انتهای آن در راهرو بگذارید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.