اسباب کشی منزل در اصفهان | خرید کارتن اسباب کشی اصفهان | باربری زنده رود | sfahanbar

اسباب کشی منزل در اصفهان | خرید کارتن اسباب کشی اصفهان | باربری زنده رود | sfahanbar


اسباب کشی منزل در اصفهان | خرید کارتن اسباب کشی اصفهان | باربری زنده رود  | sfahanbar

عنوان مقاله اسباب كشي منزل
دپارتمان اوج شيد
نويسنده زهرا بهرامي
تعداد كلمات 900 كلمه
زمان مطالعه 9 دقيقه

فهرست مطالب

که می تواند به کلاس جاوا وارد شود، از طریق JNI قابل ؟

جاوا متلب کنترل JMI لفافJMI COM اسباب کشی منزل اصفهان !

با این حال، هر دو جایگزین معادل هستند (Fa؟

به دلیل عدم ایمنی رشته MATLAB API، اجرای واقعی شبیه؟

فهرست تصاوير

شکل 1 اسباب کشی منزل اصفهان

شکل 2 خرید کارتن اسباب کشی

که می تواند به کلاس جاوا وارد شود، از طریق JNI قابل ؟

دسترسی است، که توابع اس اسباب کشی منزل در اصفهان تفاده شده از کتابخانه C در کلاس جاوا را به عنوان بومی اعلام می کند. مواد و روش ها. شکل 2 نحوه ارتباط جاوا با MATLAB از طریق رابط C را نشان می دهد. برای ارتباط خرید کارتن اسباب کشی اصفهان بین C-library موتور MATLAB و موتور واقعی MATLAB، رابط COM را می توان در سیستم های ویندوز استفاده کرد. در محیط های یونیکس یا لینوکس از لوله ها برای ارتباط استفاده می شود. 2.2 فراخوانی MATLAB از جاوا با استفاده از JMI رابط JMI دیگر به صراحت در صفحه اصلی MATLAB ذکر نشده است.شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان را نشان می دهد.

یک اطلاعیه در (W اسباب کشی منزل در اصفهان ebb 2002) باید برای رابط اعمال شود. علاوه بر این، این رابط در منابع دیگری نیز پوشش داده شده است، مانند (Whitehouse 2002)، (Kaplan 2010) و (Hui 2005). اول از همه، کتابخانه JMI باید به محیط توسعه جاوا اضافه شود. فقط کلاس com.mathworks.jmi.MATLAB از 236 کلاس خرید کارتن اسباب کشی اصفهان کتابخانه JMI برای کنترل sfahanbar  ساده جاوا مورد نیاز است. این کلاس شامل تمام متدهای لازم برای برقراری ارتباط از طریق خط فرمان با متلب می باشد. بر این اساس، Whitehouse یک کلاس Java-MATLAB Control را پیاده سازی کرد، که امکان کنترل خارجی راحت بر روی MATLAB از جاوا را فراهم می کند (Whitehouse 2001، Whitehouse 2002).

اسباب کشی منزل در اصفهان |باربری زنده رود | sfahanbar

اسباب کشی منزل در اصفهان |باربری زنده رود | sfahanbar

شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان

 جاوا متلب کنترل JMI لفافJMI COM اسباب کشی منزل در اصفهان !

(برنده) / لوله ها (یونیکس) اسباب کشی منزل در اصفهان موتور متلب / سیمولینک شکل 3. MATLAB Control JMI WrappeKaplan با استفاده از MATLAB Control JMI Wrapper (Kaplan 2010) راحتی کنترل MATLAB توسط جاوا را گسترش می دهد. این روش بر اساس کلاس Java-MATLAB Control است. تابع wrapper اجازه م خرید کارتن اسباب کشی اصفهان ی دهد تا از جاوا با نسخه متفاوتی از ماشین مجازی جاوا (JVM) نسبت به نسخه ای که خود MATLAB استفاده می کند استفاده کنید. تکنیک کاپلان در زمان اجرا متمایز می شود، به طوری که می توان آن را بدون نیاز به تنظیمات خاص یا اصلاح کد منبع برای محیط های مختلف سیستم عامل استفاده کرد.

این البته برای استفاده مجد اسباب کشی منزل در اصفهان د و کاهش بیشتر تلاش پیاده سازی مورد قدردانی قرار گرفت. بنابراین روش Kaplan به عنوان پایه ای برای سرور جاوا MATLAB ما استفاده شده است.شکل 3 معماری کنترل با بسته بندی MATLAB-Control-JMI را نشان می دهد.3. سرور JAVA MATLABایده اصلی پشت استفاده از خرید کارتن اسباب کشی اصفهان معماری سرور، داشتن sfahanbar  یک محیط متلب دائمی در حال اجرا است که می تواند توسط یک کلاینت با داده های ورودی مناسب کنترل شود. بنابراین تکنیک های ارائه شده قبلی در یک سرور جاوا بر اساس TCP/IP تعبیه شده اند. در این قسمت نسخه سرور با استفاده از JMI ارائه خواهد شد که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 با این حال، هر دو جایگزین معادل هستند (Fa؟

rschtschi et al. 2011). مزیت اسباب کشی منزل در اصفهان اصلی این راه حل این است که موتور MATLAB فقط باید یک بار در شروع سرور راه اندازی شود. در این بین، هر تعداد درخواست برای اجرای مدل های شبیه سازی توسط مشتریان مختلف به موتور منتقل می شود.یک درخواست، زیرا سرور اصلی به عنوان یک نمونه مرکزی مسئول صف خرید کارتن اسباب کشی اصفهان بندی و توزیع  باربری زنده رود درخواست است. پیاده سازی سرور اصلی و کارگر با استفاده از جاوا انجام خواهد شد. ارتباط بین سرور اصلی و کارگر یا سرور اصلی و سرویس گیرنده از TCP/IP استفاده می کند. سرورهای کارگر باید در محیط‌های جداگانه اجرا شوند.شکل 2 خرید کارتن اسباب کشی اصفهان را نشان می دهد.

مانند ماشین‌های سرور جدا اسباب کشی منزل در اصفهان گانه یا ماشین‌های مجازی. بنابراین ساختار داخلی اصلی سرور کارگر تقریباً آماده است ساختار داخلی سرور اصلی در اینجا توضیح داده خواهد شد کلاینت 1 T سرور جاوا متلب  مشترموضوع 1 سرور اصلی مشتری  TCP. نخ. رسیدگیمشت موضوع  درخواست متوالی در حال پردازش کنترل متلب خرید کارتن اسباب کشی اصفهان JMI Wrapper کلاینت 1 TCP مشتری nTCP  مشتر موضوع 1   مشتری موضوع n  ارتباطنخ FIFO در حال پردازش نخJMICOM (برنده)  لوله ها (یونیکس)موتور متلب / سیمولینک درخواست موازی در حال پردازش کارگر         . . . کارگر سرور 1 سرور nشکل 4. Java MATLAB Serverشکل

خرید کارتن اسباب کشی اصفهان | باربری زنده رود | sfahanbar

خرید کارتن اسباب کشی اصفهان | باربری زنده رود | sfahanbar

شکل 2 خرید کارتن اسباب کشی اصفهان

 به دلیل عدم ایمنی رشته خرید کارتن اسباب کشی اصفهان ؟

‌سازی‌ها باید همگام‌س اسباب کشی منزل در اصفهان ازی شود تا متوالی باشد. در این مقاله، اصطلاح thread به تعریف معمولی در جاوا اشاره دارد. کلاس thread یک بسته پایه از java.lang است و نمونه هایی از این کلاس واحدهای مدیریتی thread ها هستند. جاوا اجازه می دهد تا چند رشته ای را حتی زمانی که سیستم عامل آن را پشتیبانی نمی کند یا ضعیف است. با استفاده از نرم افزار MATLAB Control JMI، این سرور بدون هیچ گونه تنظیمات دیگری در ویندوز، یونیکس یا لینوکس و در محیط های Mac OS X اجرا می شود.4.

معماری سرور دو سطحی از آنجایی که MATLAB فاقد هر نوع ایمنی رشته ای است، اولین طراحی مفهومی یک سرور دو سطحی ساخته شد (شکل 1 را ببینید). این باربری زنده رود  معماری از یک سرور اصلی برای ارتباط با مشتریان استفاده می کند و همچنین مسئولیت توزیع و ارسال درخواست ها به سرورهای کارگر را با استفاده از اصل FIFO بر عهده دارد.

سرورهای کارگر مسئول اجرای ؟

مدل های شبیه سازی بر روی ماشین های.

خود هستند. پس از اجرای درخواست؟

در سرور کارگر، داده های خروجی به سرور اصلی بازگردانده شده.

دسترسی بالقوه همزمان چندین مشتری؟

به سرور از طریق TCP/IP را نشان می دهد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *