حمل اثاثیه منزل در اصفهان | باربری زنده رود

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | باربری زنده رود


حمل اثاثیه منزل در اصفهان  |  حمل جهیزیه عروس در اصفهان  |  esfahanbar | باربری زنده رود

عنوان : حمل جهیزیه عروس
نویسنده: امید کارگر
دپارتمان: اوج شید
تعداد کلمات: 1005
زمان برای مطالعه: 10 دقیقه

 

فهرست اصلی :

حمل  اثاثیه منزل دراصفهان، بهترین شکل بارکردن!!

چگونه وسایل سنگین منزل را جا به جا کنیم.

هنگام حمل  جهیزیه  عروس در اصفهان با وسایل سنگین چه کنیم

بهترین روش حمل تشک تخت خواب جهیزیه عروس در اصفهان

یک راهکار عالی و خوب برای اینکه دچار سردرگمی نشود.

یک راهکار عالی برای جابجای مبلمان جهیزیه روی فرش!

روشی برای جابجایی مبلمان های بزرگ از راهرو باریک عبور دهیم

فهرست شکل ها:

شکل 1 حمل  جهیزیه عروس دراصفهان

شکل 2حمل اثاثیه  منزل در  اصفهان

یکی از دغدغه های همیشگی  جوانان قبل از ازدواج تهیه جهیزیه است. در عرف جامعه ما تهیه جهیزیه عروس بر عهده خانواده عروس می باشد . در بعضی از شهر ها و اقوام  داماد نیزدر تهیه جهیزیه کمک کند.

یکی دیگر ار عرف های امروز جامعه مراسمی به نام جهیزیه برون است. که چند روزی مانده به عروسی اقوام دو طرف جمع می شوند و جهیزیه را از منزل عروس به منزل داماد میبرند . شکل 1 حمل جهیزیه عروس در اصفهان. اینجاست که یک دغدغه و نگرانی دیگری برای زوجین پیش می اید و ان چگونه حمل کردن جهیزیه است.که خدای نکرده روز اول زندگی به مشکلی نخورند.

ما در این مقاله به شما عزیزان بهترین روش های حمل جهیزیه عروس در اصفهان را اموزش میدهیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان، بهترین شکل بارکردن!!

برخلاف دیگر اسباب کشی ها موضوع دسته بندی کردن برای جهیزیه عروس راحت تر است .چون اکثر وسایل کارتن دارند و نیازی به بسته بندی مجدد نداریم . حمل جهیزیه عروس در اصفهان

نکته اصلی ما چگونه بار زدن جهیزیه عروس و حمل کردن ان است . هنگام بار زدن وسایل ابتدا وسایل درشت مانند یخچال ، اجاق گاز، تلوزیون ، میزها ، مبلمان و وسایلی از این دست را بار بزنید. بعد از ان وسایل خورده ریز مانند وسایل داخل کمد ،وسایل شخصی، وسایل اشپزخانه و وسایلی از این دست را بار میزنیم.

در هنگام بار زدن مبلمان و وسایل چوبی بین انها و دیواره ماشین را با پتو یا هرضربه گیر دیگری بپوشانیم .تا درطول مسیر اسیبی نبینند.

ما در شرکت باربری زنده رود(esfahanbar) به کمک همکاران پر تلاش خود تمام تلاش خود را به کار میگیریم. تا شما بهترین حمل اثاثیه منزل در اصفهان را داشته باشید.

حمل جهیزیه عروس در اصفهان | باربری زنده رود

شکل 1 حمل جهیزیه عروس در اصفهان

 چگونه وسایل سنگین منزل را جا به جا کنیم.

شکل 2حمل اثاثیه منزل در اصفهان. چه در حال جابجایی باشید و چه فقط در حال مرتب سازی مجدد باشید ، جابجایی مبلمان سنگین کار بزرگی است. از این تکنیک های ساده برای جابجایی وسایل سنگین خود در حمل جهیزیه عروس در اصفهان استفاده کنید. نحوه حمل وسایل سنگین توسط خودتان – از سر و نه پشت استفاده کنید.

هنگام حمل جهیزیه عروس در اصفهان با وسایل سنگین چه کنیم

همیشه جابجای کمد و کابینت کاری سخت بوده است. هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان از دو یا چهار نفر برای این کار استفاده کنید. به این صورت که یک یا دونفر یک طرف را به سمت بالا بگیرند و بقیه ان طرف را پایین تر بگیرند. ( به صورت مورب) تا وزن جسم تقسیم شود.

بهترین روش حمل تشک تخت خواب جهیزیه عروس در اصفهان

یکی دیگر از مشکلات حمل اثاثه منزل در اصفهان تلاش برای گرفتن تشک سنگین و فلاپی در هر جایی سخت است. بسیاری از تشک ها دسته دارند اما برای حمل آنها در نظر گرفته نشده است. آنها در واقع برای کمک به شما در قرار دادن تشک ساخته شده اند ، بنابراین ها قوی نیستند.حمل اثاثیه منزل در اصفهان. در اینجا روش ساده تری برای حمل تشک وجود دارد: یک زنجیره طناب ساده بسازید که به شما و یاور شما کنترل بیشتری می دهد .تشک را به سمت بالا بچرخانید تا زنجیر در پایین باشد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | باربری زنده رود

شکل 2حمل اثاثیه منزل در اصفهان

یک راهکار عالی و خوب برای اینکه دچار سردرگمی نشود.

اگر به خانه جدیدی نقل مکان می کنید ، از قبل تصمیم بگیرید که کدام مبلمان کجا برود. قبل از حرکت ، یک نقشه طبقه را با اندازه گیری صحیح هر اتاق ترسیم کنید . مبلمان خود را اندازه بگیرید و چیدمان خود را ایجاد کنید. سپس ، هنگامی که وسایل را به خانه منتقل می کنید.می توانید مبلمان خود را در مکان صحیح قرار دهید و دیگر مجبور به لمس آنها نیستید.حمل جهیزیه عروس در اصفهان.

یک راهکار عالی برای جابجای مبلمان جهیزیه روی فرش!

اگر می خواهید اسباب و اثاثیه خود را روی فرش  جابجا کنید ، باید لغزنده هایی را خریداری کنید که حرکت دارند.

(حمل جهیزیه عروس در اصفهان) لغزنده های خود را در زیر گوشه های مبلمان قرار دهید. هر گوشه را بلند کنید و زیر آن یک نوار لغزنده قرار دهید تا لبه صاف آن به سمت زمین باشد. این اصطکاک را کاهش می دهد و حرکت را بسیار راحت تر می کند. مبلمان را فشار دهید. هنگامی که لغزنده ها را زیر گوشه مبلمان قرار دادید ، می توانید آن را فشار دهید. داشتن یک نفر دیگر برای اطمینان از عدم نوک مبلمان مفید خواهد بود. مبلمان را از قسمت پایین به بالا فشار دهید تا خطر دامن زدن به حداقل برسد. اصطکاک با کشویی تقریباً از بین می رود و مبلمان باید خیلی راحت حرکت کنند. ما در شرکت اصفهان بار(esfahanbar) برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان همه این نکات را در نظر میگیریم.

روشی برای جابجایی مبلمان های بزرگ از راهرو باریک عبور دهیم

یک مشکلی که امروزه با ساخت اپارتمان های بزرگ پیش امده عبور وسایل بزرگ از راهرو های باریک اپارتمان است. این مشکل برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان هم وجود دارد .حمل جهیزیه عروس در اصفهان

صندلی های قلاب را در گوشه گوشه قرار دهید. صندلی های قلاب را در گوشه گوشه قرار دهید. شرکت باربری زنده رود(esfahanbar) با داشتن نیرو های متخصص و مسعولیت پذیر در زمینه های مختلف به خصوص حمل اثاثیه منزل در اصفهان . بهترین پیشنهاد ما به شماست برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

با ما تجربه یه اسباب کشی بی دغدغه را داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.