اسباب کشی منزل در اصفهان   |  اسباب کشی منزل دراصفهان   |  باربری زنده رود   | sfahanbar

عنوان : اسباب کشی
نویسنده : امید کارگر
دپارتمان : اوج شید
تعداد کلمات : 949
زمان مطالعه : 9دقیقه

فهرست اصلی :

کارتن های مناسب برای اسباب کشی   منزل در اصفهان چیست!؟

انواع کارتن مناسب و خوب برای اسباب کشی منزل

چگونه وسایل منزل را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کنیم.

چند ویژگی بسیار مهم کارگر حمل بار اسباب کشی  !

خلاصه ای از مطالبی که تا اینجا در این مقاله گفتیم.

فهرست تصاویر:

شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان

موضوع اسباب کشی یک موضوع غیر قابل اجتناب است. از گذشته تا امروز هم یکی از دغدغه های بشر بوده است. امروزه با گسترش جهان و تکنولوژی و  رشد جمعیت سبب به وجود امدن اپارتمان های بسیار بزرگ شده که برای مردم اسباب کشی کردن را دشوار تر کرده است. اما همان طور که گفتم پیشرفت تکنولوژی  این دغدغه مهم را هم تا حد زیادی برطرف کرده است. حالا شاید برایتان سوال پیش بیاید که چگونه؟؟ جواب یک کلمه است. اینترنت، امروز ه در بستر اینترنت سایت های را میتوایند پیدا کنید که با انتشار مقالات عالی در زمینه اسباب کشی منزل در اصفهان به شما کمک بسیاری می کنند یکی از بهترین ها باربری زنده رود است.

امروزمیخواهیم یکی از همین مقاله ها رو با هم بخونیم. تا یک بار برای همیشه دغدغه اسباب کشی برایمان رفع شود.

کارتن های مناسب برای اسباب کشی منزل در اصفهان چیست!؟

برای بسته بندی کردن وسایل منزل نیاز به کارتن های بسیار خوب و مقاوم داریم. معمولا برای تهیه کارتن اسباب کشی به سوپری ها و مغازه های دیگر میرویم و کارتن ها ی تخم مرغ و غیره را اگر داشته باشند خریداری میکنیم. این راه اگرچه سریع به نظر میرسد ولی اکثر مواقع کارتن های مناسبی پیدا نمی شود. و شما را کلافه خواهد کرد. و اما راه حل خوب و منطقی چیست؟. شرکت باربری زنده رود به شما در تهیه بهترین کارتن ها برای اسباب کشی منزل دراصفهان کمک می کند.

حالا جدای از این همه داستان در باره کارتن بهتر است اول ببینیم چند مدل کارتن اسباب کشی داریم. sfahanbar

اسباب کشی منزل در اصفهان | باربری زنده رود

شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان

انواع کارتن مناسب و خوب برای اسباب کشی منزل دراصفهان

کارتن های اسباب کشی انواع مختلفی دارد. ما در این مقاله به سه نمونه از پر کاربرد ترین کارتن ها می پردازیم.

  • کارتن های راه راه : یکی از بهترین کارتن ها این نوع است. ومعمولا وقتی حرف اسباب کشی میشود یاد این نوع می افتیم. سه لایه دارد یک لایه فیبر دار بین دو لایه مسطح و این باعث مقاومت بالای ان شده است.
  • کارتن های بوش : این نوع کارتن معمولا برای بسته بندی مواد غذایی استفاده میشود تا از خراب شدن انها جلو گیری شود.
  • کارتن نیمه شکاف دار: این مدل کارتن لبه دار است و به ما کمک می کند که راحت تر بلند کنیم. بیشتر برای بسته بندی کتاب ها یا حتی لوازم خانگی سنگین هم در اسباب کشی منزل در اصفهان استفاده می شود.
  • کارتن سینی : همان طور که از اسمش مشخص است مانند سینی هستند. برای جابجایی مواد اشامیدنی و غیره استفاده می شود . در شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان میتوانید ببنید.

چگونه وسایل منزل را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کنیم.

برای بسته بندی کردن نیاز است که یک تقسیم بندی انجام بدهید. مثلا وسایل پذیرایی یک گروه شوند. وسایل اشپزخانه یک گروه وسایل اتاق ها یک گروه. برای دسته بندی کردن موارد زیادی را میتوان نام برد ولیکن بهترین ان جزعی ترین ان است.

حالا همان موقع که مشغول بسته بندی وسایل هستید به وسایلی برخورد میکنید که اصلا به دردی نمیخورند ولی به سبب اینکه برای شما ارزش معنوی دارند نگه داشته اید. برای این وسایل در اسباب کشی منزل دراصفهان توسیعه میشود انها را دور بیندازید. ولیکن اگر خیلی دلتان گیر است به فضای منزل جدید نگاه کنید وبهترین تصمیم را بگیرید.

یک نکته خیلی مهم برای بسته بندی کردن وسایل شکستنی انها را با روزنامه بپیچانید تا در جابجایی اسیبی نبینند. برای وسایلی مانند تلویزیون یا یخچال هم بهترین کارتن کارتن های خودشان است ولیکن معمولا انها را نکه نمی داریم. از کارتن های جایگزین استفاده کنید و اگر ضربه گیر داشتید انهار ا بپوشانید. اگر نداشتید از پتو استفاده کنید.

اسباب کشی منزل دراصفهان | باربری زنده رود

شکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان

چند ویژگی بسیار مهم کارگر حمل بار اسباب کشی منزل در اصفهان!

خوب برای حمل بار ما عموما حاضر به دادن پول به بیرون نیستیم که برایمان در  امر اسباب کشی کمک کنند. حاضریم خودمان را زیر بار فشار وسایل سنگین ببریم. خوب این کار شاید برای یکی دو بار چیزی احساس نکنیم. ولی اگر مجبور باشیم در سال چندین بار اسباب کشی کنیم. لطمه بسیار زیادی به مهره های ستون فقرات وارد می کند. که شاید امروز ان را حساس نکنید ولی مطمعن باشید در سنین بالا شما را اذیت میکند.

پیشنهاد شرکت باربری زنده رود به شما این است که از کارگران مخصوص اسباب کشی منزل دراصفهان استفاده کنید.زیرا این کارگران اموزش دیده هستند. و بدنی ورزیده دارند و دیگر شما تحت فشار بار های سنگین قرار نخواهید گرفت.

درشکل 2 اسباب کشی منزل دراصفهان  چند نمونه از این کارگران را ببنید.

خلاصه ای از مطالبی که تا اینجا در این مقاله گفتیم.

ما در این مقاله از لزوم داشتن بهترین کارتن ها برای بسته بندی وسایل شروع کردم و سه مدل پر کاربرد از کارتن ها را گفتیم. در ادامه به برسی چگونه بسته بندی کردن وسایل در اسباب کشی منزل در اصفهان پرداختیم. و اینکه یک کارگر منتسب رای اسباب کشی چه ویژگی های باید داشته باشد. با دانستن این نکات مطمعن باشید دیگه دغدغه اسباب کشی نخواهید داشت.     sfahanbar

برای اسباب کشی منزل  چند نوع کارتن داریم؟

کارتن ها انواع مختلف دارند ما در این مقاله به  چهار مدل راه راه بوش نیمه شکاف دار و سینی را برسی کردیم.

سه ویژگی مهم کارگر اسباب کشی چیست؟

قدرتمند اموزش دیده و مسعولیت پذیری بالا داشته باشد.

بهترین راه بسته بندی وسایل شکستنی چیست؟

انها را با روزنامه یا ضربه گیر بپوشانیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.