حمل اثاثیه منزل در اصفهان باربری زنده رود

حمل اثاثیه منزل در اصفهان باربری زنده رود


اسباب کشی منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل دراصفهان | باربری زنده رود | sfahanbar

عنوان 4 مورد از خصوصیت های شرکت های اسباب کشی منزل اصفهان
دپارتمان اوج شید
نویسنده زهره شهرنازکیان
تعداد کلمه ها 1090
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب:

همه چیز درباره ی حمل و نقل داخلی و خارجی

4 مورد از خصوصیت های شرکت های اسباب کشی منزل اصفهان

فعالیت هایی که یک شرکت حمل اثاثیه باید انجام بدهد چیست؟

روش و نحوه ی انجام فعالیت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان

معرفی بزرگ ترین شرکت فعال در اسباب کشی منزل

فهرست شکل ها:

شکل 1اسباب کشی منزل اصفهان

شکل 2اسباب کشی منزل دراصفهان

همه چیز درباره ی حمل و نقل داخلی و خارجی

این مطالعه در مورد شرکت  اسباب کشی منزل در اصفهان ، شرکت DFF صدق می کند. شرکت X یک شرکت تدارکات اندونزیایی با 46 سال سابقه در صنعت توزیع است. شرکت X حدود 30 مرکز توزیع اسباب کشی منزل دراصفهان دارد که به 200 مرکز توزیع در سراسر اندونزی می رسد. مدیران اصلی شرکت X تولیدکنندگان اصلی مانند Unilever ، Nestlé ، P&G و Frisia Flag Indonesia هستند. این شرکت چندین واحد تجاری دارد که یکی از آنها سرویس حمل و نقل داخلی (DFF) است که کالا را به بسیاری از مناطق اندونزی حمل می کند. این واحد تجاری به دارندگان محصول کمک می کند تا کلیه فعالیتهای لازم برای تحویل و دریافت کالا از طریق زمین ، دریا یا هوا را انجام دهند. در ادامه شکل 1اسباب کشی منزل در اصفهان را خواهید دید.

این فعالیتها شامل پذیرش ، ذخیره سازی ، جداسازی ، بسته بندی ، علامت گذاری ، اندازه گیری ، توزین ، تهیه اسناد گمرکی ، هزینه های صدور اسناد ، محاسبه خسارت بیمه حمل و نقل هنگام تحویل کالا ، فاکتورها و سایر هزینه ها می باشد. برای تحویل این موارد واحد تجاری DFF شامل چهار بخش با ظرفیت های مختلف است ، همانطور اسباب کشی منزل دراصفهان که در زیر توضیح داده شده است. برنامه ریز ؛ این سرویس مسئول دریافت سفارشات و ارسال اطلاعات به اقامتگاه (دیناس لووار) برای تأیید است. برنامه ریز همچنین مسئول رزرو و نظارت بر کامیون های تحویل است.

4 مورد از خصوصیت های شرکت های اسباب کشی منزل در اصفهان

  • ایستگاه از راه دور ؛ این واحد مسئول رزرو ظروف در “انبار” پس از دریافت سفارش از Planner است.
  • حسابرس ؛ این سرویس است که ظرف را دریافت می کند و کالاهای بارگیری شده در انبار اصلی را کنترل می کند.
  • بررسی رسمی اسناد (Britta Akara): این سرویس اسباب کشی منزل دراصفهان مسئول ثبت ، ثبت و گزارش کلیه رویدادهای مربوط به روند تحویل ، مانند زمان تحویل اسناد شرکتی است. این سند برای مشتریان و گیرندگان آنها نیز الزامی است.
  • چکرز و دیناس لوئر sfahanbar در این مطالعه مورد توجه قرار گرفتند زیرا بسیاری از کارگران این دو بخش در مورد عدم تعادل کار بین کارگران شکایت داشتند.
اسباب کشی منزل در اصفهان | باربری زنده رود

شکل 1اسباب کشی منزل در اصفهان

فعالیت هایی که یک شرکت حمل اثاثیه باید انجام بدهد چیست؟

فعالیتهایی که چک کننده باربری زنده رود انجام می دهد عبارتند از:

x فعالیت A: محتویات اسباب کشی منزل در اصفهان داده ها را دریافت ، تأیید و پر می کند. در ادامه شکل 2اسباب کشی منزل دراصفهان را مشاهده می نمایید.

x فعالیت B: آهنگ را با مدیرعامل ثبت کنید.

x فعالیت C: کمیت و کیفیت کالا را در فرآیند بارگیری محاسبه و مدیریت کنید.

Dyah Santhi Dewi and Tyasiliah Septiana / Procedia Manufacturing 4 (2015) 445-453 447

x فعالیت D: تأیید نهایی و امضای سند بازرسی محصول.

x فعالیت E: مجموعه ای از ارزیابی سوالات امتحانی.

x فعالیت F: پیوستن برچسب ها اسباب کشی منزل دراصفهان و ایجاد مستندات راننده.

فعالیتهای انجام شده توسط x DinasLoire به شرح زیر است.

x فعالیت A: دریافت و تحویل اطلاعات سفارش به کارگران اسباب کشی منزل در اصفهان انبار.

x فعالیت B: طبقه بندی و تایید وضعیت فیزیکی ظرف.

x فعالیت C: مهر و موم را نصب کرده و منتظر بمانید تا کامیون از انبار خارج شود.

چاکر در چهار انبار کار می کند و به سه شیفت تقسیم می شود. از سوی دیگر Dynas Loire در سه حالت حمل و نقل بدون سیستم شیفت خاصی کار می کند. اساساً هر انبار ، شیفت و محموله برای مقادیر مختلف سفارش متفاوت است. حجم کاری نامتعادل چکرز و وسوسه های دینوس به دلیل زمان طولانی انتظار کارگران به دلیل عدم قطعیت بود. فعالیت منتظر باعث کسالت و ضعف می شود و بر میزان کار ذهنی تأثیر می گذارد.

اسباب کشی منزل دراصفهان باربری زنده رود

شکل 2اسباب کشی منزل دراصفهان

روش و نحوه ی انجام فعالیت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان

این مطالعه با ارزیابی بهره وری کارگران اسباب کشی منزل در اصفهان فعلی آغاز می شود. تجزیه و تحلیل تکالیف کارگران و اندازه گیری حجم کار به شرح زیر است: بر اساس این نتایج ، می توان برنامه کارگر را ادامه داد. 3ساعات کار واقعی در این مرحله ، ساعات کار واقعی کارگر محاسبه می شود. هدف از محاسبه به دست آوردن اطلاعات زمان واقعی در مورد کار کارگر است. این به خاطر داده های فعلی شرکت است که تأخیر اسباب کشی منزل دراصفهان را به عنوان زمان به روز در نظر گرفته اند. در نتیجه ، می بینیم که نسبت ساعات کار بسیار پایین است ، همانطور که در جدول 1 نشان داده شده است. این تقریباً همیشه به این معنی است که کارگر در فعالیت های غیر فعال مانند انتظار برای کار مشغول بوده است.

اگر شرکت بتواند به خوبی برنامه ریزی کند و این زمان ناکارآمد را کاهش دهد ، می تواند هزینه های عملیاتی را کاهش دهد. گام بعدی ارزیابی تکالیف کاری است. ابتدا تعیین تکلیف کارگر چکر انجام می شود. برای این ، معادله 1 [1] اعمال می شود. کل زمان کار باربری زنده رود متوسط ​​زمان متوسط ​​فعالیت (شامل زمان انتظار) و کل زمان موجود زمان کار یک روز (8 ساعت) است. کل زمان به روز را می توان از داده های تاریخی شرکت بدست آورد. نتایج محاسبه در جدول 2 نشان داده شده است.

معرفی بزرگ ترین شرکت فعال در اسباب کشی منزل در اصفهان

بزرگترین عامل اسباب کشی منزل در اصفهان در کل زمان کار تاخیر است. برای افزایش بهره وری کارگران ، چکرها می توانند موازی با سایر فعالیتهای تولیدی کار کنند. تخصیص نهایی چک ها بستگی به میانگین سفارش روزانه برای یک دوره زمانی خاص دارد. به عنوان مثال ، جدول sfahanbar تکالیف چکر را بر اساس میانگین تقاضا اسباب کشی منزل دراصفهان برای اولین روز ژانویه نشان می دهد. نشان داده شده است ، یک کنترل کننده برای شیفت 1 برای انبار 1 به مدت یک روز مورد نیاز است.

چه کارتنی برای حمل اثاثیه منزل مناسب ترین گزینه است؟

کارتن های پتج لایه و محکم

یکی از خصوصیت های شرکت حمل بار چیست؟

متعهد بودن آن ها در قبال اثاثیه ی مشتری

چرا باید اسباب کشی خود را به شرکت حمل بار بسپاریم؟

شرکت حمل بار با برنامه ریزی و کارگران ماهر به شما ضمانت می دهد که اسباب کشی شما را بدون هیچ آسیبی انجام دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.