logo-mark-1

سوالات خود را از ما بپرسید

آیا شما هم پرسشی دارید؟

 

سوالات زیر را مطالعه کنید، اگر جواب سوال خود را نیافتید، می توانید به صورت رایگان سوال خود را از ما بپرسید.

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان

چه زمان هایی برای حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان مناسب می باشد؟

فصل تابستان به دلیل مدرسه نداشتن بچه ها و همچنین آب و هوای مناسب این فصل، بهترین زمان برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان می باشد.

برای انجام صحیح باربری در اصفهان و رسیدن سالم اسباب و اثاثیه به مقصد چه گام هایی باید طی شود؟

در ابتدای هر کاری برنامه ریزی لازم است. برای اسباب کشی منزل در اصفهان نیز باید لیستی از کارهایی که باید انجام شود تهیه کنید. سپس کارها را نسبت به اهمیت آن ها الویت بندی کنید. و طبق زمان تعیین شده آن ها را به عمل برسانید.

از چه راهی می توانیم وسایل خود را به خارج از کشور بفرستیم؟

علاوه بر حمل اثاثیه منزل در اصفهان که در درون شهر انجام می شود و باربری درون شهری نامیده می شود، یک باربری دیگری نیز وجود دارد. شما برای اسباب کشی به خارج از کشور می توانید از باربری های بین المللی بهره ببرید. باربری بین المللی وسایل را از یک کشور به کشور دیگر و یا حتی به چندین کشور منتقل می کند.

بهترین شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان از نظر امکانات کدام شرکت است؟

داشتن کارگران با تجربه و متخصص، همچنین اختصاص دادن بیمه و شماره ثبت بارنامه به اسباب و اثاثیه، موجب شده است که شرکت باربری زنده رود از بهترین شرکت های حمل بار به حساب آید. علاوه بر این موارد، شرکت باربری زنده رود دارای سیگنال های مجهز و ماشین های حمل بار متناسب با وزن بار است. دیرین بار به شما این ضمانت را می دهد که وسایلتان بدون هیچ آسیبی به مقصد می رسد و اگر احتمالا آسیبی به وسایلتان رسید، تمام خسارت وارده را جبران خواهد کرد. چون این شرکت بهترین اسباب کشی منزل در اصفهان رو انجام میدهد.

کارگران شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان چه خصوصیاتی دارند؟

یک کارگر اثاث کشی علاوه بر اینکه باید دارای نیرو برای جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال باشد، باید فوت و فن این کار را آموزش دیده باشد. او باید بداند چگونه هر وسیله ای را بسته بندی کند، چگونه ظروف حساس و شکستنی را حمل کند و اینکه وسایل را چگونه در ماشین حمل بار بچیند. همچنین کارگران اثاث کشی باید روابط اجتماعی بالایی داشته باشند و با مشتریان مدام در ارتباط باشند.

چه نوع کارتنی برای بسته بندی کردن وسایل محکم و مقاوم است؟

شما برای اسباب کشی باید از کارتن های پنج لایه استفاده بنمایید. این کارتن ها بخاطر ضخیم و مقاوم بودنش، مانع رسیدن آسیب به محتویات داخل کارتن می شود. این نوع کارتن برای بسته بندی کردن وسایل بهترین نوع کارتن است.

هزینه ی انجام حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان توسط شرکت حمل بار چه قدر است؟

هر شرکتی امکانات به خصوصی دارد. هزینه ی این کار با توجه به حجم و تعداد وسایل، تعداد کارگران و ماشینی که برای این کار گرفتید، متفاوت می شود.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع