بهترین باربری در اصفهان شیراز | 07 جذابیت زیبای راین و شهر ماینتس! اصفهان یار sfahanbar

بهترین باربری در اصفهان شیراز | 07 جذابیت زیبای راین و شهر ماینتس! اصفهان یار sfahanbar


بهترین باربری در اصفهان شیراز | شاید مهمترین گنجینه اینگلهایم بی وقفه در یک ویترین دایره ای همانند شکل بهترین باربری  1 می چرخد: یک سکه طلا با پرتره شارلمانی که در حدود سال 800 در آرل فرانسه ضرب شده است و چند دهه پیش در اینگلهایم پیدا شد. امروزه. این مرکز مرکز “موزه bei der Kaiserpfalz” است. و البته. قبل از شروع تور. برای مدت کوتاهی ]بهترین باربری در اصفهان [در آنجا توقف خواهیم کرد. به اینگلهایم خوش آمدید! اینجاست که اولین مرحله آخر هفته ما در مسیر دوچرخه سواری راین آغاز می شود. اینگلهایم نه تنها دارای یک کاخ امپراتوری است که ارزش دیدن دارد. زیرا شارلمانی هر از گاهی در اینجا می ماند. شهر روی رود راین نیز به دلیل پرورش انگور خود شناخته شده است.

اینگلهایم انگورهای قرمز باکیفیت ویژه‌ای تولید می‌کند که یک یا دو مورد از آن‌ها را باید در شب قبل از تور در یک باغ انگور را امتحان کنید. و چیز دیگری وجود دارد که واقعاً نباید در اینجا از دست بدهید: سفر به منظره دشت سیلابی محافظت شده و عاشقانه وحشیانه در امتداد راین در نزدیکی منطقه Frei-Weinheim. ]بهترین باربری در اصفهان شیراز[

فهرستی در ارتباط با سواحل زیبای راین و شهر ماینتس برای گردش!

مسیر چرخه راین | بهترین باربری!

جایی که شارلمانی هر از گاهی زندگی می کرد!

در امتداد دایک | بهترین باربری!

کوچه های پیچ در پیچ و یک تور کوتاه در شهر قدیمی ماینتس!

عبادتگاهی برای 4000 نفر در کلیسای جامع سنت مارتین!

تور یک روز گرم زیرزمین | بهترین باربری!

اینجا Nibelungenlied از موزه این قلعه دیدن و بازدید کنید!

سوالات متداول درباره مقاله بهترین باربری!

فهرست تصاویر

بهترین باربری  1 سواحل زیبای راین و شهر ماینتس برای گردش

بهترین باربری  2 سواحل زیبای راین و شهر ماینتس برای گردش

بهترین باربری  3 سواحل زیبای راین و شهر ماینتس برای گردش

مسیر چرخه راین | بهترین باربری در اصفهان شیراز!

مسیر دوچرخه سواری راین یکی از مهم ترین مسیرهای دوچرخه سواری مسافت طولانی در اروپا است. 1233 کیلومتر از مبدأ خود در سوئیس از طریق پنج کشور تا دهانه خود در روتردام ادامه دارد. بین مرز با فرانسه در جنوب و مرز ایالتی با نوردراین-وستفالن در شمال. 335 کیلومتر از آن در ساحل چپ راین و 85 کیلومتر در ساحل راست در راینلاند-فالتز قرار دارد. مسیر تقریباً بدون صعود. عمدتاً در نزدیکی سواحل و تقریباً به طور مداوم در مسیرهای اختصاصی اجرا می شود. ]بهترین باربری در اصفهان شیراز[  اغلب در زیر تاکستان ها دوچرخه سواری می کنید.

عنوان 07 جذابیت زیبای راین و شهر ماینتس!
نویسنده sir vahid ebrahimi
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1464
زمان خوانش 00:15:04

بهترین باربری در اصفهان شیراز | 07 جذابیت زیبای راین و شهر ماینتس! اصفهان یار sfahanbar

بهترین باربری  1 سواحل زیبای راین و شهر ماینتس برای گردش

جایی که شارلمانی هر از گاهی زندگی می کرد!

این آخر هفته. می‌خواهیم برای فرهنگ وقت بگذاریم. همانند شکل بهترین باربری  2 تا جا پای سران تاج‌دار دیروزی بگذاریم که به شدت این منطقه را شکل دادند. به همین دلیل است که ما به کاخ امپراتوری در منطقه نیدر-اینگلهایم نیز دوچرخه‌سواری می‌کنیم: «مسیر دایره‌ای تاریخی» از میان خرابه‌های چشمگیر در 18 ایستگاه به جالب‌ترین مکان‌های قلعه منتهی می‌شود. ]بهترین باربری در اصفهان شیراز[ نقطه شروع. مرکز بازدیدکنندگان است. که از آنجا تورهای راهنما نیز هر شنبه از آوریل تا اکتبر ساعت 14 حرکت می کنند. کسانی که می خواهند ابعاد چشمگیر پالاتین را در دوران شکوفایی آن تجربه کنند. می توانند خود در “Museum bei der Kaiserpfalz” ببینند. در اینجا علاوه بر سکه طلای معروف. انیمیشن های سه بعدی ساختمان های اصلی از جمله موارد دیگر نمایش داده می شود.

نکته برای همه دوچرخه‌سواران الکترونیکی: می‌توانید باتری خود را در طول بازدید خود از Palatinate در ایستگاه شارژ عمومی نه چندان دور از کاخ سلطنتی شارژ کنید. ]بهترین باربری در اصفهان شیراز[  پس از آن. می‌توانید مسیرهای انحرافی کوتاهی به سمت Saalkirche و Remigiuskirche حتی قدیمی‌تر انجام دهید – قبل از ادامه مسیر به ماینتس. در فاصله 20 کیلومتری.

در امتداد دایک | بهترین باربری در اصفهان شیراز!

بهترین راه این است که از اینگلهایم به سمت دریاچه ایکر حرکت کنید. که از سه کیلومتری کاخ امپراتوری تا مسیر دوچرخه سواری طولانی مدت عبور می کنید. پس از رسیدن به راین. به سمت راست بپیچید و به Mainz بپیچید. اتفاقاً کمی بعد از هایدنفهرت. ایستگاه شارژ دوچرخه الکترونیکی دیگری در طول مسیر وجود دارد. ]بهترین باربری در اصفهان شیراز[ در صورتی که باتری نیاز به انرژی داشته باشد. مکان‌های کمپینگ در سواحل راین یا کیوسک راین در بودنهایم ایستگاه‌هایی برای نوشیدنی‌ها دارند.

کوچه های پیچ در پیچ و یک تور کوتاه در شهر قدیمی ماینتس!

بسته به اینکه چه زمانی به مقصد خود در روز می رسید. می توانید یک تور کوتاه در شهر قدیمی ماینتس و زیبا داشته باشید. تور واقعی شهر برای صبح روز بعد برنامه ریزی شده است: بهترین راه برای آشنایی با شهر فرهنگی قدیمی. قدم زدن در کوچه های پیچ در پیچ محله Weintorstrasse و Kirschgarten با خانه های نیمه چوبی آن است. [بهترین باربری در اصفهان شیراز] از اینجا می‌توانید بالای کلیسای جامع را بالای پشت بام‌ها ببینید. پس از کلیسای جامع ورمز و کلیسای جامع اسپایر. کلیسای جامع ماینتس. که در سال 975 تأسیس شد. قدیمی‌ترین ساختمان طاق‌دار در آلمان است.

بهترین باربری در اصفهان شیراز | 07 جذابیت زیبای راین و شهر ماینتس! اصفهان یار sfahanbar

بهترین باربری  2 سواحل زیبای راین و شهر ماینتس برای گردش

عبادتگاهی برای 4000 نفر در کلیسای جامع سنت مارتین!

]بهترین باربری در اصفهان [کسی که در کلیسای جامع سنت مارتین همانند شکل بهترین باربری  3 نبود. ماینتس واقعاً از آن بازدید نکرده است. سقف طاق‌دار این بنای چشمگیر به طرز خیره‌کننده‌ای بالای سر بازدیدکنندگان کشیده شده است. طول شبستان مرکزی آن در داخل 28 متر و گنبد غربی آن 44 متر است. تقریباً 4000 نفر می توانند در کلیسا بنشینند. ]بهترین باربری در اصفهان شیراز[  پادشاهان و ضد پادشاهان در اینجا تاج گذاری کردند. از جمله فردریک دوم. که امپراتور امپراتوری روم-آلمان از سال 1220 تا زمان مرگش در سال 1250 بود. از اواخر دوران باستان تا به امروز. نکته برجسته دیگر گنجینه باشکوه است.

پنجره های رنگارنگ رو به دنیا و برج قرمز کلیسای سنت کاترین!

حتی از فاصله دور. می توانید برج قرمز کلیسای سنت کاترین اوپنهایم را ببینید که به آسمان بلند شده است. این کلیسای بزرگ اینجا چه می کند؟ این شهر با جمعیت کمتر از 8000 نفر در واقع مهم ترین کلیسای گوتیک بعد از کلیسای جامع استراسبورگ و کلیسای جامع کلن را در خود جای داده است. پنجره‌های رنگارنگ رنگارنگ آن. که قرن‌ها تقریباً دست‌نخورده باقی مانده‌اند.]بهترین باربری در اصفهان شیراز[  منحصربه‌فرد هستند و باید در اوقات فراغت از آن دیدن کنید: معروف‌ترین پنجره. رز اوپنهایم با ارتفاع شش متر و عرض بیش از چهار متر از سال 1333 است. قدیمی ترین پنجره ها در گروه کر شرق از سال 1275 به طور صادقانه حفظ شده است.

تور یک روز گرم زیرزمین | بهترین باربری در اصفهان شیراز!

به خصوص در روزهای گرم تابستان. بازدید از دخمه پرپیچ و خم انبار اوپنهایم نیز یک برنامه عالی است. راهروهای پیچ در پیچ آن. که زمانی خانه های شهر قدیمی را در پنج سطح به هم متصل می کردند. تقریبا 40 کیلومتر طول دارند. 650 متر از آن هنوز هم امروزه قابل بازدید است – یک تجربه تقریباً عرفانی برای ]بهترین باربری در اصفهان شیراز[ کاشفان پیر و جوان. قبل از رکاب زدن 34 کیلومتر آخر به سمت ورمز. برای دوستداران انگور ارزش دارد که از موزه تاک آلمان در اوپنهایم بازدید کنند که در تابستان در تعطیلات آخر هفته ساعت 10 صبح (در غیر این صورت از سه شنبه تا جمعه از ساعت 2 بعد از ظهر) باز می شود.

پس از آن . مسیر دوچرخه سواری راین از کنار فرودگاه منتهی می شود. در سمت چپ ساحل راین با نقاط حمام قرار دارد. در سمت راست شما به مزارع وسیع و تپه های Rheinhessen نگاه می کنید. ]بهترین باربری در اصفهان شیراز[ در Eicher See. خانه‌ای برای آخر هفته وجود دارد که مسافرخانه‌ای به همین نام از سرگرمی دوچرخه‌سواران لذت می‌برد. به خوبی با غذاهای گیاهی یا روستایی غنی شده است. 20 کیلومتر آخر تا Worms را می توان به طور کاملا معمولی تسلط داد.

اینجا Nibelungenlied از موزه این قلعه دیدن و بازدید کنید!

]بهترین باربری در اصفهان در شب [ با آگسبورگ. تریر و کمپتن. ورمز برای عنوان قدیمی ترین شهر آلمان رقابت می کند. احتمالاً دیگر نمی توان تعیین کرد که کدام شهر شایسته آن است. با این حال. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد اولین کشاورزان و دامداران در 5000 سال پیش در ورمز ساکن شدند و آواز نیبلونگ ها نیز عمدتاً در ورمز جریان دارد. ]بهترین باربری در اصفهان شیراز[ بناهای تاریخی متعددی مانند فواره زیگفرید که قهرمان را با اژدهای کشته شده نشان می دهد. به این واقعیت اشاره دارد. کسانی که می خواهند عمیقاً به حماسه قهرمانانه بپردازند باید حتماً از موزه چند رسانه ای Nibelungen دیدن کنند.

اگرچه این بنای مقدس در مقایسه با کلیسای جامع ماینتس و اسپایر کوچکترین از بین سه کلیسای امپراتوری است. اما از این نظر تاثیرگذار نیست. ]بهترین باربری در اصفهان شیراز[  باریک‌تر از بقیه. به هوا برمی‌خیزد و از بلندترین نقطه خود در ورمز به کل شهر مشرف است. خاستگاه آن به دوران اولیه مسیحیت برمی گردد و بارها محل رویدادهای مهم تاریخی بوده است: لئو نهم در سال 1048 در اینجا به عنوان پاپ منصوب شد. امپراتور فردریک ]بهترین باربری در اصفهان [در سال 1235 در کلیسای جامع با ایزابلا از انگلستان ازدواج کرد و مارتین لوتر مجبور شد برای او پاسخگو باشد. آموزه هایی به امپراتور چارلز پنجم در رژیم امپراتوری در سال 1521. پس از برخوردهای بسیار با اشراف. یکشنبه در جایی در خیابان های شهر قدیمی ورمز به بهترین شکل پایان می یابد.

بهترین باربری در اصفهان شیراز | 07 جذابیت زیبای راین و شهر ماینتس! اصفهان یار sfahanbar

بهترین باربری  3 سواحل زیبای راین و شهر ماینتس برای گردش

سوالات متداول درباره مقاله بهترین باربری در اصفهان شیراز!

01 عنوان مقاله ای که در این امر از نظر شما گذشت؟

بهترین باربری در اصفهان شیراز

 02 یکی از پارامتزهای مهم در باربری؟

کارگر و مشاور اسباب کشی

03یکی از پارامترهای مهم در باربری؟

امکانات و تجهیزات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.