بهترین باربری در اصفهان خودرو | 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار

بهترین باربری در اصفهان خودرو | 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار اصفهان بار sfahanbar


 بهترین باربری در اصفهان خودرو صدا (نگاتیو کاذب) را تشخیص نداد. از این تعداد. 82 آواز به وضوح در ویدیو بهترین باربری  1 قابل مشاهده بود اما هنوز در داده‌های تشخیص خودکار یافت نشد؛ 81 آواز دیگر. آوازهای نوع «مو». (خیلی) کوتاه و/یا (بیش از حد) آرام. و 6 آواز خشن بودند. در 15 مورد. صداسازی در شکاف بین دو بلوک داده اتفاق افتاد. CCM 46 صدا (مثبت کاذب) را شناسایی کرد که توسط تلیسه کانونی تولید نشده بود. از این آواها. 19 آواز مربوط به اعضای گروه. 5 مورد احتمالاً آوازهای اعضای گروه بودند. اما همزمان با نویز تجهیزات مزرعه بودند. و 22 مورد باقیمانده. تماس های تقسیم شده بودند بحث و گفتگو در این مطالعه. یک سیستم مبتنی بر قلاده برای تشخیص صداهای فردی گاو توسعه داده شد بهترین باربری در اصفهان

اعتبارسنجی شد. نتایج مطالعه آزمایشی نشان داد که صدای فحلی و فحلی در حیوانات فردی با حساسیت 87٪ و ارزش اخباری مثبت 96٪ قابل تشخیص است. ویژگی 94% و ارزش اخباری منفی 80% بود. بیشتر صداهای شناسایی نشده مووهای کوتاه و آرام بودند که به احتمال زیاد معیارهای 2 (مدت زمان سیگنال ABM بین 0.5 تا 10 ثانیه) و معیار 3 (سیگنال SBM پنج عبور از صفر در هر پنجره) را نداشتند. این صداها با دهان بسته و تغییرات جزئی در وضعیت بدن تولید می شوند. در حالی که این صداها بهترین باربری در اصفهان خودرو ممکن است در زمینه رفاه حیوانات جالب باشند. در زمینه تشخیص فحلی. این صداها ممکن است بی ربط باشند. مطالعه ای توسط شون و همکاران.

فهرست بندی در خصوص بهترین باربری در اصفهان خودرو

صداها در طول روزهای فحلی در مقایسه با روزهای فحلی

بهترین باربری خودرو قابل انتساب به حیوانات کانونی بود.

بهترین باربری صداهای ایجاد شده در این شکاف‌ها حذف می‌شوند

نتیجه برای میانگین نرخ صدا در هر بازه زمانی

سوالات متداول در خصوص بهترین باربری خودرو

فهرست بندی برای تصاویر

بهترین باربری  1 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار

بهترین باربری  2 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار

بهترین باربری  3 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار

صداها در طول روزهای فحلی در مقایسه با روزهای فحلی

(2007) نشان داد که صداها در طول روزهای فحلی در مقایسه با روزهای فحلی ناهماهنگتر بودند. ساختار و طول این تماس‌های غیر هارمونیک با تماس‌های کوتاه و بی‌صدا متفاوت است. به نظر می‌رسد الگوریتم توسعه‌یافته در تشخیص صدای مو مشکل دارد. این همچنین در نرخ تشخیص برای حیوانات جداگانه مشهود بود. به عنوان مثال. یک حیوان که بیشتر از سایرین موت می کرد. کمترین میزان تشخیص را با 60٪ داشت. طول تماس شناسایی شده باید محدود باشد تا تشخیص صداهای محیطی بهترین باربری در اصفهان خودرو متوقف شود. در طول نمونه سازی. مشخص شد که صداهای فلزی نزدیک به SBM (به عنوان مثال ناشی از حصارهای تغذیه خود قفل شونده) با دامنه های بالاتر از آستانه (1٪ از حداکثر ولتاژ ABM) تأثیر قوی بر روی این میکروفون دارند.

عنوان 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار
نویسنده sir vahid ebrahimi
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1510
زمان خوانش 00:15:10

بهترین باربری در اصفهان خودرو | 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار

بهترین باربری  1 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار

 محدودیت‌های مدت زمان ممکن است ارزش پیش‌بینی منفی این صداهای فلزی بهترین باربری  2 را کاهش داده باشد. زیرا مدت زمان تنها معیار برای تشخیص این رویدادهای صوتی از تماس‌ها بود. این شاخص این احتمال را می دهد که خواندن “بدون صدا” از CCM درست باشد. در مقابل. ارزش پیش‌بینی مثبت (که این احتمال را می‌دهد که صداهای ضبط شده واقعاً توسط حیوان کانونی تولید شده‌اند) بالا بود. بنابراین. از آنجایی که حذف نویز بهترین باربری در اصفهان خودرو بسیار مهم است و نسبت تماس‌های غیرقابل شناسایی ممکن است تأثیری بر تشخیص فحلی نداشته باشد (از آنجایی که به نظر می‌رسد تماس‌های غیر هارمونیک برای تشخیص گاوها در گرما مهم‌تر است). فکر نمی‌کنیم که لازم باشد الگوریتم دومین گروه بزرگ از صداهای شناسایی نشده شامل صداهایی بود که به وضوح قابل مشاهده/شنیدن بود

بهترین باربری در اصفهان خودرو قابل انتساب به حیوانات کانونی بود.

 قابل انتساب به حیوانات کانونی بود. دلیل اینکه CCM این صداها را تشخیص نمی دهد ممکن است این باشد که SBM به درستی به بدن تلیسه متصل نشده است یا هنگام نوشتن داده ها بر روی کارت حافظه در حین صداگذاری شکاف داده وجود دارد. تماس بین گردن تلیسه و SBM در بیشتر موارد کافی است. اما ممکن است در طول انقباضات عضلات گردن به خطر بیفتد. این مشکل تنها با نصب دائمی SBM به طور مستقیم بر روی پوست یا با استفاده از یقه محکم تر قابل حل است. یک راه حل دائمی تنها با کاشت یا بخیه زدن میکروفون بهترین باربری در اصفهان خودرو در حیوان حاصل می شود. با این حال. این راه حل برای استفاده در مزرعه امکان پذیر نیست. بهترین باربری در اصفهان

 حلقه های سفت تر ممکن است باعث ایجاد مشکلات مکانیکی در حین تغذیه به دلیل انقباض مری شود. علاوه بر این. یقه های سفت تر ممکن است منجر به استاز وریدی ورید ژوگولار و فرسایش مکانیکی پوست شود. بنابراین. ما این عدم دقت را با توجه به حساسیت کلی بالا و عوارض جانبی قابل توجه راه حل های ممکن که می تواند رفاه حیوانات را به خطر بیندازد. ناچیز می دانیم. نتایج دو نوع شکاف بهترین باربری در اصفهان خودرو داده را نشان می‌دهد: اولی درون فایل و دومی بین فایل‌ها. بازسازی شکاف‌های موجود در فایل‌ها با یک جدول زمانی دقیق دشوار است. بنابراین گفته‌هایی که در داده‌های تشخیص خودکار به دلیل چنین شکاف‌هایی گم می‌شوند. به عنوان عدم تطابق محاسبه می‌شوند.

بهترین باربری در اصفهان خودرو | 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار

بهترین باربری  2 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار

بهترین باربری صداهای ایجاد شده در این شکاف‌ها حذف می‌شوند

با این حال. و صداهای ایجاد شده در این شکاف‌ها حذف می‌شوند. برای رفع شکاف داده ها بهترین باربری  3. پیشرفت های تکنولوژیکی ضروری است. یک رویکرد می‌تواند ادغام الگوریتم در خود واحد پردازش یقه‌ای و انتقال جریان داده‌های صوتی بدون ذخیره‌سازی قبلی باشد. این همچنین منجر به پیشرفت قابل توجهی در توسعه سیستم های مناسب بهترین باربری در اصفهان خودرو برای استفاده در مزارع خواهد شد. برخی از گفته‌ها به دو قسمت تقسیم شدند. زیرا یک پنجره معیارهای ضبط را نداشت. اما پنجره‌های بعدی در طول آن بیان این شرایط را داشتند. این منجر به ضبط تقسیمی این صداها شد. یک تغییر احتمالی در این الگوریتم می تواند پایان دادن به ضبط تنها زمانی باشد که دو یا چند پنجره متوالی معیارها را برآورده نمی کنند.

پس از حل این مسائل فنی. تجزیه و تحلیل الگوریتم های تشخیص حرارت باید آغاز شود. این الگوریتم‌ها نیاز به شناسایی قله‌ها در نرخ صدای فردی از داده‌های CCM دارند و بنابراین باید برای تغییرات قابل‌توجه در رفتار صداگذاری فردی قوی باشند. حیوانات متمرکز ما تنوع قابل‌توجهی در نرخ‌های آواز انفرادی نشان دادند. اما داده‌های ما نشان نمی‌دهد که این موارد بر قابلیت اطمینان تشخیص تماس تأثیر می‌گذارد (بالاترین نرخ تشخیص 100٪ در حیوانات با 54 صدا بود. دومین نرخ تشخیص بالاتر بهترین باربری در اصفهان خودرو. نرخ 89٪ بود. با مجموع 1135 تماس شناسایی شده در حیوانات). مرحله انطباق روشی است که برای رسیدگی به چنین میزان صدای فردی استفاده می شود.

نتیجه برای میانگین نرخ صدا در هر بازه زمانی

 در طول این مرحله. داده‌های CCM تجزیه و تحلیل می‌شود و میانگین نرخ صدا در هر بازه زمانی برای هر گاو محاسبه می‌شود. افزایش قابل توجهی در میانگین میزان صدا ممکن است نشان دهنده فحلی در این حیوان خاص باشد. صداهای بیشتری نیز در موقعیت های استرس زا مشاهده شد (استوکی و همکاران. 1996؛ گراندین. 2001؛ گرین و همکاران. 2018). این رویدادها همچنین باید در الگوریتم در نظر گرفته شوند. برای مثال. با مقایسه داده‌ها بهترین باربری در اصفهان خودرو با تاریخ آخرین رویداد فحلی (بازه زمانی کافی) و/یا با بررسی متقاطع داده‌ها با داده‌های اعضای گله در طول پردازش داده‌های خام. این امر افزایش صداهایی را که می تواند در طول رویدادهای معمولی که کل گله را تحت تأثیر قرار می دهد (مانند بازسازی یا درمان های معمول مانند کوتاه کردن سم) رخ دهد را رد می کند

 یاجوویندرا و همکاران تشخیص گاوهای منفرد را با استفاده از تکنیک های تجزیه و تحلیل بهترین باربری در اصفهان خودرو گفتار در نمونه های آواز گاوی انتخاب کردند. این روش به مجموعه ای از صداهای نمونه برای هر حیوان نیاز دارد تا بتوان پارامترهای انتخاب شده را ثبت کرد. به‌دست آوردن چنین نمونه‌هایی در کارهای روزانه و روزمره در مزرعه دشوار است. علاوه بر صدای نادر گاوها. صداهای محیطی زیادی در مزرعه در طول روز شنیده می شود. مانند صدای سایر حیوانات. تجهیزات مزرعه و مردم. به دست آوردن نمونه های صوتی از هر گاو نیز زمان بر است و بنابراین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست. در سنجاب ها. و همکاران. میکروفون هایی را روی گردن حیوانات نصب کرد و توانست رفتار صوتی آنها را در طول روز بهترین باربری در اصفهان ضبط کند.

بهترین باربری در اصفهان خودرو | 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار

بهترین باربری  3 06 مورد در داده‌های تشخیص خودکار

سوالات متداول در خصوص بهترین باربری در اصفهان خودرو

01 بهترین شرکت در ارتباط با خدمات باربری کدام شرکت است؟

اصفهان بار

02 آیا شرکت شما خدمات بهترین باربری در اصفهان خودرو را رائه می دهد؟

بله

03 چه اقداماتی برای دریافت خدمات باربری در شرکت شما باید انجام داد؟

ارتباط مستقیم یا آنلاین با شرکت باربری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.