بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب | 05 مورد کارایی انرژی بزرگترین ساختمان

بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب | 05 مورد کارایی انرژی بزرگترین ساختمان اصفهان بار sfahanbar


بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب کارایی انرژی بزرگترین ساختمان اداری راندمان انرژی بهترین باربری  1 بالای خانه های غیرفعال (PHs) در سه دهه گذشته به خوبی شناخته شده و ثابت شده است. در طول فاز عملیاتی. مصرف انرژی آن معمولاً از طریق نظارت بر سیستم‌های ساختمان بررسی می‌شود. جایی که سیستم‌های HVAC بسیار پیچیده‌تر از حد انتظار هستند. به خصوص در مفاهیم پیچیده تهویه مطبوع. اگر سیستم HVAC قبل/بعد از راه اندازی به درستی راه اندازی نشود. به راحتی می تواند منجر به خرابی سیستم یا افزایش زیاد و غیر ضروری مصرف انرژی شود. سیستم های ساختمان را می توان بر اساس نتایج نظارت بلند مدت راه اندازی و بهینه کرد. تحت چارچوب تحقیقاتی طراحی PH و حالت راه اندازی. (بهترین باربری در اصفهان) این مقاله امکان سنجی بزرگترین ساختمان اداری PH دارای گواهینامه در چین را تأیید می کند

که شرایط آب و هوایی محلی. مصرف انرژی واقعی و راحتی محیط داخلی مربوطه را ترکیب می کند. در مقایسه با یک ساختمان اداری معمولی مشابه در منطقه. مصرف برق این ساختمان می تواند باشد به طور قابل توجهی پایین تر است. در حالی که محیط داخلی هنوز در منطقه راحتی است. بهره وری انرژی سالانه آن را می توان تا حدود 69 درصد در مقایسه با استانداردهای فعلی ساختمان های عمومی چین بهبود بخشید. مقایسه داده‌های پایش بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب با نتایج پیش‌بینی‌شده نیز کارایی انرژی ساختمان PH را تأیید کرد. که نشان می‌دهد راه‌اندازی و بهینه‌سازی سیستم HVAC می‌تواند منجر به بهبود بیشتر در صرفه‌جویی در انرژی شود.

فهرست بندی در خصوص بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب

تجربه خوبی برای پیگیری ساختمان‌های عمومی بهترین باربری ترمینال غرب

خانه غیرفعال کارآمد به عنوان استانداردهای بهترین باربری ترمینال غرب

شبیه سازی ها با استفاده از مدل های ساختمان

در مورد بهره‌وری انرژی ساختمان‌ها پس از توسعه سریع اولیه

سوالات متداول در خصوص بهترین باربری ترمینال غرب

فهرست بندی برای تصاویر

بهترین باربری  1 کارایی انرژی بزرگترین ساختمان

بهترین باربری  2 کارایی انرژی بزرگترین ساختمان

بهترین باربری  3 کارایی انرژی بزرگترین ساختمان

تجربه خوبی برای پیگیری ساختمان‌های عمومی بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب

 این مطالعه موردی می‌تواند تجربه خوبی برای پیگیری ساختمان‌های عمومی PH فراهم کند. و همچنین می‌تواند مبنایی را برای سیاست‌گذاران در چین فراهم کند. خانه منفعل (PH) [1.2] ساختمان‌های انرژی نزدیک به صفر (nZEB) [3] یا ساختمان‌های غیرفعال بسیار کم انرژی (PUEB) [4] به سرعت در چین در حال توسعه هستند. با توجه به اتحاد ساختمان غیرفعال چین (CPBA). بیش از 10 میلیون متر مربع از PH. nZEB و PUEB. از جمله ساختمان های مسکونی. اداری و مهدکودک بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب. تنها در طول دوره برنامه پنج ساله سیزدهم گذشته در دست ساخت یا در حال ساخت بوده است[5] . همراه با پیشنهاد شده است که “اوج کربن در سال 2030 و خنثی بودن کربن در سال 2060” و در طول دوره “برنامه پنج ساله چهاردهم”. چین نیز به شدت PH. nZEB و PUEB را توسعه دهد.

عنوان 05 مورد کارایی انرژی بزرگترین ساختمان
نویسنده sir vahid ebrahimi
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1525
زمان خوانش 00:15:25

بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب | 05 مورد کارایی انرژی بزرگترین ساختمان

بهترین باربری  1 کارایی انرژی بزرگترین ساختمان

استان جیانگ سو پیشنهاد می کند که تا سال 2025. تمام ساختمان های جدید با استفاده از فناوری بهترین باربری  2 طراحی و ساخته شوند [6]. مقدار زیادی PH. nZEB و PUEB عوامل مطلوبی برای صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشار در صنعت ساختمان هستند [7]. یک استاندارد PH کارآمد از نظر انرژی به رسمیت بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب شناخته شده بین المللی – که طی سالیان متمادی در بسیاری از کشورها توسعه یافته است – ثابت کرده است که موثر و امکان پذیر است [8]. در طول تاریخچه PH نیز از ابتدا شروع شد.پس از 30 سال توسعه. در حال حاضر 30000 PH و حدود 2.9 میلیون متر مربع در سطح جهانی توسط موسسه خانه منفعل (PHI) تایید شده است [9].

خانه غیرفعال کارآمد به عنوان استانداردهای بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب

به عنوان مثال. نشان داده شده است که اولین PH ساخته شده در دارمشتات. آلمان در سال 1990/1991 دارای 25 سال دوام عملیاتی و راندمان انرژی بالا [1.10] و مصرف کمتر از 15 کیلووات ساعت در (m2) است. یکی). پروژه CEPHEUS با بودجه اتحادیه اروپا (خانه غیرفعال کارآمد به عنوان استانداردهای اروپایی) می تواند 80 درصد انرژی حرارتی بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب را در مقایسه با ساختمان های سنتی جدید صرفه جویی کند [11]. از زمان تکمیل موفقیت آمیز برخی از پروژه های نمایش PH در سال 2010. تعداد بیشتری PH و nZEB در سراسر چین ساخته شده است. در این زمینه. خانه برگر در شانگهای. هتل بروک در ژجیانگ. “ساختمان شادی” در ارومچی. و ساختمان اداری PH در ژوژو. همگی PH های معتبر معتبر هستند[12].

راندمان انرژی بالای PH ها توجه زیادی را از سوی صنعت ساخت و ساز چین به خود جلب کرده است. به طور کلی. دو راه برای ارزیابی کارایی انرژی یک ساختمان PH وجود دارد. مانند نظارت در محل یا شبیه‌سازی با استفاده از نرم‌افزار. پایش مصرف انرژی یک روش ساده است [11.13.14]. [15]. ریدلی و همکاران [13] مصرف انرژی یک خانه جدید بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب در لندن را زیر نظر گرفت و نشان داد که PH در بریتانیا امکان پذیر است و راه اندازی تهویه مکانیکی با بازیابی گرما (MVHR) می تواند به بهبود بهره وری انرژی ساختمان کمک کند. درمنتزیس و همکاران [16] یک PH چند خانواده مرمت شده در آلمان را تحت نظر گرفت و دریافت که IAQ بهبود یافته پس از بازسازی (بهترین باربری در اصفهان) می تواند به دست آید.

شبیه سازی ها با استفاده از مدل های ساختمان

 آنها همچنین شبیه سازی ها را با استفاده از مدل های ساختمان و سیستم تهویه مطبوع ترکیب کردند تا دریافتند که ساختمان پتانسیل صرفه جویی در مصرف برق را تا 25 درصد دارد. بسیاری از محققین دیگر نرم افزار برای مدل سازی غیر مستقیم مصرف انرژی ساختمان های PH استفاده شده است بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب. اشنایدرز و همکاران [18] PH ها را در 6 منطقه آب و هوایی مرتبط که توسط یکاترینبورگ. توکیو. شانگهای. لاس وگاس. ابوظبی و سنگاپور ارائه شده بودند شبیه سازی کردند و دریافتند که امکان دستیابی موفقیت آمیز به PH تحت شرایط مربوطه وجود دارد. الساراگ و همکاران [20] مفهوم PH را برای آب و هوای پرتغال بهینه کرد و دریافت که با این حال. برای اینکه کشورهای مدیترانه ای تا این حد امکان پذیر باشند. راه حل های فنی و سازنده باید بر این اساس تطبیق داده شوند

بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب | 05 مورد کارایی انرژی بزرگترین ساختمان

بهترین باربری  2 کارایی انرژی بزرگترین ساختمان

. در هر صورت. این یک تلاش جالب و ارزشمند برای مقایسه نتایج نظارت و شبیه سازی ساختمان های بهترین باربری  3 در حال بهره برداری است [21]. هدف از نظارت. بررسی مصرف واقعی انرژی و بهینه سازی سیستم های ساختمان است. در اروپا. بسیاری از ساختمان‌های PH در 30 سال گذشته بهینه‌سازی شده‌اند بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب. وانگ و همکاران [22] آسایش و عملکرد انرژی کلاس های درس را در ساختمان مدرسه PH در آلمان ارزیابی کرد و دریافت که یک سیستم کنترل تهویه مکانیکی بهینه می تواند عملکرد عالی در صرفه جویی در انرژی را ارائه دهد. واقعیت در چین این است که تعداد بسیار کمی از ساختمان‌های PH در مدت زمان طولانی نظارت می‌شوند عملیات. یا سیستم های ساختمانی آنها پس از اجرا بهینه نشده است.

در مورد بهره‌وری انرژی ساختمان‌ها پس از توسعه سریع اولیه

به گفته لین و همکاران. [23]. PH در چین پس از توسعه سریع اولیه با مشکلات زیادی مواجه شده است. اول. پنج منطقه آب و هوایی کاملاً متفاوت هستند. و توسعه PH ناهموار است. با شدیدترین و سردترین مناطق. ثانیاً. بیشتر آنها عمدتاً پروژه های نمایشی هستند و مقیاس دائماً در حال گسترش است. در نهایت کیفیت بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب به دلیل سیستم تکنولوژی ساخت و ساز عقب مانده. کمبود تجهیزات تهویه و کمبود نیروی ماهر و مجرب طراحی و ساخت نابرابر است. لین و همکاران [23] همچنین مطالعات روی ساختمان‌های PH در چین را بررسی کرد و برخی عملکرد انرژی مربوط به شکل ساختمان. عایق‌ها و پنجره‌ها را ارزیابی کرد.

 با این حال. هیچ ادبیاتی در مورد بهره‌وری انرژی ساختمان‌های PH از طریق اندازه‌گیری‌های میدانی طولانی‌مدت در طول عملیات وجود ندارد. دلیل آن این است که از یک طرف. مستاجرین مالکان PH مسکونی هستند و عموماً نمی خواهند بر محل خود نظارت کنند. از سوی دیگر. نظارت مستلزم هزینه های شخصی و سرمایه ای بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب بالایی است. بنابراین. تا کنون. در چین. پس از نظارت علمی طولانی مدت. کارایی انرژی واقعی PH تایید شده به سختی منتشر می شود. این مقاله ساختمان اداری PH که در حال حاضر در چینگدائو در حال کار است را به طور دقیق مورد مطالعه قرار می دهد و نتایج نظارت بر مصرف انرژی و محیط داخلی آن را در سه سال گذشته خلاصه می کند. هدف آن بررسی عملکرد آن و سپس بررسی اثربخشی عملیاتی این ساختمان عمومی (بهترین باربری در اصفهان) در شمال چین است.

بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب | 05 مورد کارایی انرژی بزرگترین ساختمان

بهترین باربری  3 کارایی انرژی بزرگترین ساختمان

سوالات متداول در خصوص بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب

آیا برای اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه کمک گرفتن از شرکت های باربری ضروری است؟

بله

هزینه های اسباب کشی منزل چقدر است؟

متناسب با خدمات بهترین باربری در اصفهان ترمینال غرب

مناسب‌ترین ماشین حمل و نقل برای اسباب کشی چه ماشینی است؟

بستگی به میزان وسایل شما دارد

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.